BDOAlert

Przedsiębiorco, śledzisz przepisy środowiskowe?

Przepisy środowiskowe zmieniają się równie często, co forma reprezentacji Polski w piłce nożnej. Trzeba być na bieżąco, żeby czegoś nie przegapić. Zdaję sobie sprawę, że nie każdy ma czas, żeby śledzić te regulacje. Tym bardziej, że niektóre z nich uchwalane są na szczeblu unijnym przez Parlament UE. Dyrektywy, ustawy, rozporządzenia oraz ich niezliczone projekty i poprawki. Mnóstwo tego. Można się pogubić.

#BDOAlert, co to za usługa?

Osoba korzystająca z usługi #BDOAlert otrzymuje co najmniej 1 raz w miesiącu informację o zmianach przepisów środowiskowych (m.in. ustawa o odpadach, ustawa o gospodarce opakowaniami). Wiadomość jest przesyłana na adres e-mail wskazany w formularzu zapisu.

W wiadomości zawarte są najważniejsze informacje o planowanych lub wchodzących w życie zmianach. Dołączony jest również rzeczowy komentarz autora ze wskazaniem problematycznych kwestii. Wszystko podane prostym językiem, w czytelnej formie. Brzmi zachęcająco?

Co zyskujesz korzystając z #BDOAlert?

1. Z wyprzedzeniem planujesz swoje działania. W rezultacie ograniczasz ryzyko poniesienia negatywnych konsekwencji nieprzygotowania organizacji do nowych wymogów. Wiedząc wcześniej, spokojnie planujesz i wdrażasz niezbędne rozwiązania. Warto być o ten jeden krok przed pozostałymi.

2. Nie tracisz czasu na ślęczenie nad ustawami. Dostajesz starannie wyselekcjonowane i zweryfikowane dane. Ten czas możesz spożytkować na rozwój biznesu i realizację strategii firmy. W czasach pandemii koronawirusa przedsiębiorcy i tak mają pełne ręce roboty. Nie ma sensu dokładać sobie kolejnej.

3. Zyskujesz przewagę nad konkurencją. Dzielę się swoim doświadczeniem i praktyką we wdrażaniu przepisów środowiskowych. To unikalne know-how możesz z powodzeniem stosować w swojej firmie. Komentarze do nowelizowanych przepisów zawierają praktyczne wskazówki. Zwracam również uwagę na pułapki czyhające na przedsiębiorców.

Jakie warunki i cena?

Cena usługi #BDOAlert wynosi 119 zł za okres 12 miesięcy.

Możesz bezpłatnie przetestować usługę przez pierwszy miesiąc. Wystarczy, że napiszesz do mnie i poinformujesz, że jesteś zainteresowany. Możesz to zrobić TUTAJ.

Potrzebujesz bieżących informacji o zmianach w przepisach środowiskowych? Wybierz usługę #BDOAlert. Dzięki temu otrzymasz ode mnie najważniejsze informacje o planowanych nowelizacjach ustaw i rozporządzeń BDO. Same konkretne dane, istotne dla Twojego biznesu.

Wrzucam garść opinii klientów o współpracy ze mną. Więcej znajdziesz na wizytówce Google. Przekonaj się, że warto mi zaufać i nawiązać solidną współpracę. Traktuję poważnie swoje obowiązki i wywiązuje się z nich terminowo. Ze mną nie takie BDO straszne, jak go malują!

Gabriela Jarosz
Gabriela Jarosz
17:13 22 Jan 21
Jeśli ktoś ma problem z BDO to polecam poradę u Pana Konrada , fachowo , rzeczowo, odpowiedź na wszystkie pytania oraz bardzo szybka odpowiedź na meila w sprawie konsultacji . Szczerze Polecam !
Anna Ciupkaa
Anna Ciupkaa
11:28 24 Dec 20
Serdecznie polecam, jestem bardzo zadowolona z porady w poruszaniu się w niełatwym problemie BDO. Dziękuję za pomoc
Kuba S.
Kuba S.
21:28 21 Dec 20
Serdecznie polecam Pana Konrada. Mega profesjonalne podejście, konkretnie, rzeczowo fachowo. Bardzo sympatyczny człowiek, z największą starannościa i zaangażowaniem pomógł rozwiązać wszelkie wątpliwości i wdrożył konkretne rozwiązania!
Barbara Kłósek
Barbara Kłósek
09:11 10 Dec 20
Temat BDO i KOBIZE. Rozmowa konkretna, fachowa porada, załatwienie sprawy. Profesjonalizm. Polecam.
Piotr K
Piotr K
20:52 08 Dec 20
30 min. rozmowy telefonicznej!!! Tyle zajęło Panu Konradowi, załatwienie mojej sprawy. Pan Konrad rozwiał moje obawy i na prowadził na odpowiedni tor. Temat dotyczył BDO. Świetny kontakt, merytoryka level PRO. Na moją prośbę podsumowanie rozmowy i główne ustalenia otrzymałem na maila.Takich profesjonalistów Nam potrzeba. Bez wahania polecam usługi tego Pana!!!
Yana Dudko
Yana Dudko
12:10 03 Dec 20
Polecam Pana Konrada każdemu, kto ma problem z BDO. Doradztwo na najwyższym poziomie, po szkoleniu nie zostało pytań.
Andrzej Dubiel
Andrzej Dubiel
13:21 31 Oct 20
Pełny profesjonalizm, Pan Konrad szybko udzielił mi fachowej pomocy w uzyskaniu informacji jakich potrzebowałem do BDO. Polecam zdecydowanie każdemu kto również będzie miał wątpliwości co do BDO bo to naprawdę skomplikowany temat...
Andżelika Swołek
Andżelika Swołek
14:22 30 Oct 20
Zdecydowanie polecam doradztwo z zakresu Bdo. Pełen profesjonalizm, merytoryczna konsultacja, wysoka jakość usług.
Renata
Renata
19:42 19 Oct 20
Również zasięgnęliśmy z mężem porady u Pana Mecenasa w zakresie BDO. Bardzo dziękujemy za pomoc w tym niełatwym dla nas temacie. Pan mecenas okazał się być bardzo kompetentny i zaangażowany. Był z nami w stałym kontakcie, również w weekend. Pomimo naszej małej elastyczności w wyborze terminu konsultacji Pan mecenas znalazł dla nas dogodną porę na spotkanie w nieodległym czasie. Polecamy każdemu, kto chce zasięgnąć wiedzy u specjalisty. Otrzymaliśmy konkretne wsparcie w odniesieniu do profilu działalności i bardzo pomocne materiały. Na pewno chętnie skorzystamy z usług Pana Konrada w przyszłości. Pozdrawiamy
Bożena G.
Bożena G.
16:13 25 Sep 20
Polecam wszystkim Pana Konrada w 100%!:) bezcenna pomoc przy BDO.Pełen profesjonalizm, szybki kontakt, konkretne merytoryczne wsparcie, jasno przekazywane informacje. Polecam wszystkim, którzy potrzebują konsultacji i wsparcia przy BDO, ja z pewnością skorzystam jeszcze w przyszłości.
Maciej Kwiatkowski
Maciej Kwiatkowski
12:37 25 Sep 20
Super kontakt , na każde zadane pytanie merytoryczna odpowiedz podparta wiedzą. Wszelkie moje wątpliwości w zakresie BDO zostały rozwiązane przez Pana Konrada błyskawicznie i rzeczowo.Polecam !
Monika
Monika
12:01 18 Sep 20
Merytoryczne, konkretne wsparcie. Jasne i klarowne informacje. Wysoka jakość usługi, z pewnością skorzystam ponownie.
Magdalena Zielonka
Magdalena Zielonka
15:31 15 Sep 20
Pełen profesjonalizm, szybki i sprawny kontakt, konkretne odpowiedzi- polecam w 100%!:)
Robert Zawiliński
Robert Zawiliński
14:49 15 Sep 20
Polecam osobom oraz firmom potrzebujące konsultacji z zakresu obsługi zagadnień związanych z ochroną środowiska. 5/5!
Tulove Chusty nosidełka odzież ciążowa
Tulove Chusty nosidełka odzież ciążowa
12:03 11 Sep 20
Polecam wszystkim Pana Konrada, profesjonalny, rzeczowy, uczciwy, zna się na rzeczy. My dziękujemy za pomoc.
Sławek Judasz
Sławek Judasz
13:39 24 Aug 20
Pan Konrad pomógł mi w procesie rejestracji w BDO. Wszystko poszło zgrabnie, szybko i komfortowo.
Stanisław Łapuszek
Stanisław Łapuszek
11:34 14 Jul 20
Pełen profesjonalizm! Dzięki przejżystej i zrozumiałej instrukcji, bez najmniejszych problemów przebrnąłem przez procedurę rejestracji w CRBR.
Następne Opinie
js_loader

Teraz wiesz o mnie wszystko. Przed wujkiem Google nic się nie ukryje. To jak, zaczynamy współpracę?