Szkolenia

Witaj Poszukiwaczu!

Czy właśnie zgłębiasz zakamarki Internetu poszukując najlepszego szkolenia z BDO? Takiego, które pomoże załatwić samodzielnie formalności przed urzędem marszałkowskim? W dodatku odpowie na nurtujące Ciebie pytania i wskaże ścieżkę prawidłowego prowadzenia ewidencji i sprawozdawczości? Wiesz, co?

Dobrze trafiłaś/eś, projektuję i przeprowadzam takie szkolenia dla swoich klientów. Chcesz zostać jednym z nich? Poniżej więcej informacji.

Szkolenia odbywają się w moim biurze w Krakowie przy ul. Dąbrowskiego 20/2 (wspólnie wyznaczamy najdogodniejszy termin –  najczęściej w ciągu 2 tygodni od daty płatności) lub przyjmują postać telekonferencji. Składają się z dwóch zasadniczych części:

  • merytorycznej: przedstawiam obowiązki nałożone na przedsiębiorcę (obowiązki notyfikacyjne, sprawozdawcze, fiskalne, ewidencyjne oraz inne),
  • praktycznej: pokazuję, jak krok po kroku wykonać konkretne czynności w systemie BDO (wystawienie KPO, złożenie wniosku aktualizacyjnego, złożenie rocznego sprawozdania).

W zależności od potrzeb trwa od 3 do 6 godzin. Po szkoleniu uczestnicy dostają merytoryczną prezentację, którą mogą wykorzystać na własne potrzeby. Atmosfera szkolenia jest swobodna, można (a nawet trzeba!) zadawać pytania i kłaść konkretne problemy na stół.

Przy tym stole BDO nie ma tajemnic…

Salka szkoleniowa pomieści maksymalnie siedem osób. Każdy z uczestników otrzyma komplet materiałów szkoleniowych, dostęp do świeżo parzonej kawy oraz pyszne cukierki! Osobiście uwielbiam Michaszki wersja Original, a Ty jakie lubisz?

Dlaczego warto zapisać się na szkolenie?

Zdobędziesz aktualną wiedzę o obowiązkach przedsiębiorców związanych z BDO. Przepisy często ulegają nowelizacjom i poprawkom. Trzeba mieć się na baczności i nieustannie obserwować aktywność prawodawcy.

Nauczysz się, w jaki sposób obsługiwać system BDO. Wystawienie KPO, sporządzanie sprawozdań, prowadzenie ewidencji – stanie się proste. Te praktyczne umiejętności znacznie ułatwią poruszanie się po systemie BDO i wykonywanie konkretnych zadań.

Unikniesz potencjalnych kar administracyjnych. Niektóre z nich sięgają nawet do 1 000 000 zł. Te kary to realne ryzyko dla biznesu i mogą poważnie wpłynąć na sytuację finansową niejednego przedsiębiorstwa.

Dołączysz do ekskluzywnego grona kursantów. Na bieżąco informuje ich o zmianach przepisów. Chcesz dostawać wiadomości o planowanych nowelizacjach? Skorzystanie z mojego szkolenia aktywuje usługę #BDOAlert na okres 3 miesięcy (bezpłatnie). Więcej informacji o tej usłudze znajdziesz TUTAJ.

Potrzebujesz szkolenia z BDO? Napisz do mnie i umów się na konkretny termin! Stawiam na merytoryczne treści i praktyczne umiejętności. Pokazuję, krok po kroku, co i jak zrobić w systemie BDO.

Wrzucam garść opinii klientów o współpracy ze mną. Więcej znajdziesz na wizytówce Google. Przekonaj się, że warto mi zaufać i nawiązać solidną współpracę. Traktuję poważnie swoje obowiązki i wywiązuje się z nich terminowo. Ze mną nie takie BDO straszne, jak go malują!

Gabriela Jarosz
Gabriela Jarosz
17:13 22 Jan 21
Jeśli ktoś ma problem z BDO to polecam poradę u Pana Konrada , fachowo , rzeczowo, odpowiedź na wszystkie pytania oraz bardzo szybka odpowiedź na meila w sprawie konsultacji . Szczerze Polecam !
Anna Ciupkaa
Anna Ciupkaa
11:28 24 Dec 20
Serdecznie polecam, jestem bardzo zadowolona z porady w poruszaniu się w niełatwym problemie BDO. Dziękuję za pomoc
Kuba S.
Kuba S.
21:28 21 Dec 20
Serdecznie polecam Pana Konrada. Mega profesjonalne podejście, konkretnie, rzeczowo fachowo. Bardzo sympatyczny człowiek, z największą starannościa i zaangażowaniem pomógł rozwiązać wszelkie wątpliwości i wdrożył konkretne rozwiązania!
Barbara Kłósek
Barbara Kłósek
09:11 10 Dec 20
Temat BDO i KOBIZE. Rozmowa konkretna, fachowa porada, załatwienie sprawy. Profesjonalizm. Polecam.
Piotr K
Piotr K
20:52 08 Dec 20
30 min. rozmowy telefonicznej!!! Tyle zajęło Panu Konradowi, załatwienie mojej sprawy. Pan Konrad rozwiał moje obawy i na prowadził na odpowiedni tor. Temat dotyczył BDO. Świetny kontakt, merytoryka level PRO. Na moją prośbę podsumowanie rozmowy i główne ustalenia otrzymałem na maila.Takich profesjonalistów Nam potrzeba. Bez wahania polecam usługi tego Pana!!!
Yana Dudko
Yana Dudko
12:10 03 Dec 20
Polecam Pana Konrada każdemu, kto ma problem z BDO. Doradztwo na najwyższym poziomie, po szkoleniu nie zostało pytań.
Andrzej Dubiel
Andrzej Dubiel
13:21 31 Oct 20
Pełny profesjonalizm, Pan Konrad szybko udzielił mi fachowej pomocy w uzyskaniu informacji jakich potrzebowałem do BDO. Polecam zdecydowanie każdemu kto również będzie miał wątpliwości co do BDO bo to naprawdę skomplikowany temat...
Andżelika Swołek
Andżelika Swołek
14:22 30 Oct 20
Zdecydowanie polecam doradztwo z zakresu Bdo. Pełen profesjonalizm, merytoryczna konsultacja, wysoka jakość usług.
Renata
Renata
19:42 19 Oct 20
Również zasięgnęliśmy z mężem porady u Pana Mecenasa w zakresie BDO. Bardzo dziękujemy za pomoc w tym niełatwym dla nas temacie. Pan mecenas okazał się być bardzo kompetentny i zaangażowany. Był z nami w stałym kontakcie, również w weekend. Pomimo naszej małej elastyczności w wyborze terminu konsultacji Pan mecenas znalazł dla nas dogodną porę na spotkanie w nieodległym czasie. Polecamy każdemu, kto chce zasięgnąć wiedzy u specjalisty. Otrzymaliśmy konkretne wsparcie w odniesieniu do profilu działalności i bardzo pomocne materiały. Na pewno chętnie skorzystamy z usług Pana Konrada w przyszłości. Pozdrawiamy
Bożena G.
Bożena G.
16:13 25 Sep 20
Polecam wszystkim Pana Konrada w 100%!:) bezcenna pomoc przy BDO.Pełen profesjonalizm, szybki kontakt, konkretne merytoryczne wsparcie, jasno przekazywane informacje. Polecam wszystkim, którzy potrzebują konsultacji i wsparcia przy BDO, ja z pewnością skorzystam jeszcze w przyszłości.
Maciej Kwiatkowski
Maciej Kwiatkowski
12:37 25 Sep 20
Super kontakt , na każde zadane pytanie merytoryczna odpowiedz podparta wiedzą. Wszelkie moje wątpliwości w zakresie BDO zostały rozwiązane przez Pana Konrada błyskawicznie i rzeczowo.Polecam !
Monika
Monika
12:01 18 Sep 20
Merytoryczne, konkretne wsparcie. Jasne i klarowne informacje. Wysoka jakość usługi, z pewnością skorzystam ponownie.
Magdalena Zielonka
Magdalena Zielonka
15:31 15 Sep 20
Pełen profesjonalizm, szybki i sprawny kontakt, konkretne odpowiedzi- polecam w 100%!:)
Robert Zawiliński
Robert Zawiliński
14:49 15 Sep 20
Polecam osobom oraz firmom potrzebujące konsultacji z zakresu obsługi zagadnień związanych z ochroną środowiska. 5/5!
Tulove Chusty nosidełka odzież ciążowa
Tulove Chusty nosidełka odzież ciążowa
12:03 11 Sep 20
Polecam wszystkim Pana Konrada, profesjonalny, rzeczowy, uczciwy, zna się na rzeczy. My dziękujemy za pomoc.
Sławek Judasz
Sławek Judasz
13:39 24 Aug 20
Pan Konrad pomógł mi w procesie rejestracji w BDO. Wszystko poszło zgrabnie, szybko i komfortowo.
Stanisław Łapuszek
Stanisław Łapuszek
11:34 14 Jul 20
Pełen profesjonalizm! Dzięki przejżystej i zrozumiałej instrukcji, bez najmniejszych problemów przebrnąłem przez procedurę rejestracji w CRBR.
Następne Opinie
js_loader

Teraz wiesz o mnie wszystko. Przed wujkiem Google nic się nie ukryje. Zaczynamy współpracę?