Konsultacja ws. upadłości

Rok 2021 zapowiada się rekordowy pod względem liczby ogłoszonych upadłości konsumenckich. Coraz więcej dłużników mających problemy z wierzycielami decyduje się na złożenie wniosku. Sprzyja temu również zmiana prawa dokonana w marcu 2020 roku. Przesłanki ogłoszenia upadłości zostały znacznie zliberalizowane.

Teraz jest po prostu łatwiej. Zatem może warto skorzystać z tej możliwości, póki nie jest za późno? Możliwość ogłoszenia upadłości to jedno, a skutki jakie wywołuje to drugie. Decydując się na skorzystanie z szansy na nowy start warto wiedzieć:

  • Co stanie się z Twoim mieszkaniem lub samochodem?
  • Czy syndyk zajmie wynagrodzenie za pracę?
  • Jak długo spłaca się wierzycieli?
  • Czy w przyszłości zaciągniesz kredyt?
  • Jakie czynności możesz podejmować w trakcie postępowania?

Konsultacja ze mną pozwoli na uzyskanie odpowiedzi na postawione pytania. Zarówno dotyczące upadłości konsumenckiej oraz przewidzianej dla przedsiębiorców. Wtedy świadomie podejmiesz decyzję o złożeniu wniosku i zaplanujesz kolejne działania.

wniosek o ogłoszenie upadłości

Potrzebujesz konsultacji ws. upadłości?

Zapraszam do konsultacji. Krok po kroku wyjaśnię jak przebiega cały proces i jakie wywołuje skutki. Prowadzę takie sprawy na co dzień, pełniąc funkcję syndyka.

Napisz do mnie na adres kancelaria@konradsiekierda.pl lub wypełnij formularz kontaktowy. Po dostarczeniu zgłoszenia otrzymasz ode mnie wiadomość zwrotną z propozycją współpracy.