Kontakty z windykatorem

Ciągle dostajesz telefony od windykatorów i masz już tego dość? Chciałbyś w końcu odpocząć i złapać chwilę oddechu od nawarstwiających się problemów? Trafiłeś we właściwe miejsce. Wspieram dłużników w kontaktach z windykatorami. Posiadam wpis do bazy prowadzonej przez Ministra Sprawiedliwości (numer licencji 1461). Zatem znam się na rzeczy i pomogę w uporządkowaniu Twoich spraw finansowych.

Wielokrotnie spotkałem się z przypadkami, w których dłużnicy są nękani telefonami od windykatorów. Argument o braku pieniędzy na spłatę zadłużenia i niemożliwości natychmiastowej regulacji zobowiązań kompletnie do nich nie przemawia. W rezultacie telefon dłużnika praktycznie nie milknie, a spirala zadłużenia dalej się zaciska, bo odsetki rosną z dnia na dzień. Mogę pomóc Ci w rozwiązaniu tych problemów.

wniosek o ogłoszenie upadłości

Potrzebujesz wsparcia w kontaktach z windykatorem? Napisz do mnie. Rzetelnie i kompleksowo przeanalizujemy Twoje zobowiązania finansowe. Tak, żebyś mógł podjąć konkretne działania w kierunku oddłużenia. Dzięki temu nie będziesz martwił się o długi i telefony windykatorów.

Napisz do mnie na adres kancelaria@konradsiekierda.pl lub wypełnij formularz kontaktowy. W ciągu 24 h otrzymasz wiadomość zwrotną z propozycją współpracy. Możesz również nacisnąć przycisk poniżej. Skontaktujesz się ze mnie równie szybko i skutecznie. To jak, zaczynamy współpracę?