Ochrona majątku

Wpadłeś w tarapaty finansowe i masz problemy ze spłacaniem długów? Zastanawiasz się w jaki sposób chronić swój majątek? Pomogę we wdrożeniu skutecznych i sprawdzonych rozwiązań. Jestem licencjonowanym doradcą restrukturyzacyjnym (wpis na listę doradców restrukturyzacyjnych prowadzoną przez Ministra Sprawiedliwości pod nr 1461). Zatem znam się na rzeczy i pomogę w zabezpieczeniu Twojego majątku przed niezasadną egzekucją.

Działania wierzycieli, windykatorów i organów egzekucyjnych powinny być realizowane w granicach prawa. Wszelkie naruszenia przepisów są niedopuszczalne. Trzeba jednak wiedzieć z jakich instrumentów korzystać, żeby bronić swoich praw. W Twoim imieniu zadbam o to, żeby wszystko przebiegało jak należy. Mam praktyczne doświadczenie w procedurze egzekucyjnej i upadłościowej. Zdobytą wiedzę stosuję z powodzeniem w sprawach powierzonych przez klientów. Chcesz również skorzystać?

wniosek o ogłoszenie upadłości

Potrzebujesz pomocy w zabezpieczeniu majątku? Napisz do mnie. Rzetelnie i kompleksowo przeanalizujemy Twoją sytuację majątkową. Tak, żebyś mógł podjąć konkretne działania w kierunku ochrony majątku. Najlepiej zrobić to możliwe szybko, żeby uniknąć skarg ze strony wierzycieli.

Napisz do mnie na adres kancelaria@konradsiekierda.pl lub wypełnij formularz kontaktowy. W ciągu 24 h otrzymasz wiadomość zwrotną z propozycją współpracy. Możesz również nacisnąć przycisk poniżej. Skontaktujesz się ze mnie równie szybko i skutecznie. To jak, zaczynamy współpracę?