Sprzeciw od nakazu zapłaty

Chcesz złożyć sprzeciw od nakazu zapłaty, ale nie wiesz jak to zrobić? To żaden problem! Wystarczy, że napiszesz do mnie, a ja zajmę się resztą. Wspieram dłużników w sporach sądowych oraz kontaktach z windykatorami. Posiadam wpis do bazy prowadzonej przez Ministra Sprawiedliwości (numer licencji 1461). Znam się na rzeczy i potrafię zadbać o Twoje interesy.

Jednym z warunków złożenia skutecznego sprzeciwu jest wysłanie pisma w terminie (2 tygodnia od dnia doręczenia). Jeśli tego nie zrobisz, musisz liczyć się z tym, że wydany nakaz się uprawomocni. W rezultacie wierzyciel będzie uprawniony do złożenia wniosku do komornika o wszczęcie postępowania egzekucyjnego. Spiesz się i podejmij właściwe kroki już dzisiaj.

wniosek o ogłoszenie upadłości

Potrzebujesz wsparcia przy sporządzeniu sprzeciwu od nakazu zapłaty? Napisz do mnie, a przygotuję dla Ciebie profesjonalny dokument. Taki, który spełni wymagania sądu i zwiększy szanse na uchylenie wydanego nakazu.

Napisz do mnie na adres kancelaria@konradsiekierda.pl lub wypełnij formularz kontaktowy. W ciągu 24 h otrzymasz wiadomość zwrotną z propozycją współpracy. Możesz również nacisnąć przycisk poniżej – skontaktujesz się ze mnie równie szybko i skutecznie. To jak, zaczynamy współpracę?