Uproszczone postępowanie

Uproszczone postępowanie restrukturyzacyjne (UPR) to absolutny hit ostatnich miesięcy. Najpopularniejsze ze wszystkich dostępnych postępowań restrukturyzacyjnych. Przedsiębiorcy chętnie sięgają do tego narzędzia, żeby ratować swoje firmy. Często budowane przez długie lata i za pomocą własnych rąk. Pandemia COVID-19 całkowicie zmieniła zasady gry i degraduje wiele rodzinnych biznesów. Nie pozwól, żeby zniszczyła również Twoją firmę. Mamy instrumenty mogące temu zaradzić. Wystarczy z nich umiejętnie korzystać.

Pierwszą czynnością prowadzącą do otwarcia uproszczonego postępowania jest zawarcie umowy z doradcą restrukturyzacyjnym. Osoba taka posiada licencję wydaną przez Ministra Sprawiedliwości oraz legitymuje się doświadczeniem biznesowym. Numer mojej licencji to 1461 (sprawdzisz tutaj). Wystarczy, że zawrzemy umowę o współpracy, a ja zabieram się do roboty! Pewnie zastanawiasz się, co zyskasz decydując się na tę ścieżkę? Śpieszę z wytłumaczeniem:

  • zawieszenie toczących się postępowań egzekucyjnych,
  • zakaz wszczynania nowych postępowań egzekucyjnych przeciwko dłużnikowi,
  • dodatkowe 4 miesiące na zawarcie układu z wierzycielami,
  • możliwość uratowania biznesu przed upadłością przez wdrożenie działań naprawczych,
  • wzmocnienie firmy przez wsparcie doradcy restrukturyzacyjnego.

Przedsiębiorcy tak chętnie korzystają z tego postępowania, ponieważ przynosi ono realne korzyści. Daje czas i możliwości. Ten dodatkowy okres powinien zostać spożytkowany na rozmowy z wierzycielami i przygotowanie planu restrukturyzacyjnego. Szybkie i konkretne działanie mogą uratować Twoją firmę przed bankructwem. Decyzja należy do Ciebie.

wniosek o ogłoszenie upadłości

Chcesz otworzyć uproszczone postępowanie restrukturyzacyjne? Napisz do mnie. To pierwszy krok na drodze ku uratowania Twojej firmy. Podpiszemy umowę i rozpoczniemy rozmowy z wierzycielami. Czas działać, nie ma chwili do stracenia!

Napisz do mnie na adres kancelaria@konradsiekierda.pl lub wypełnij formularz kontaktowy. Po dostarczeniu zgłoszenia otrzymasz ode mnie wiadomość zwrotną z propozycją współpracy. Możesz również nacisnąć przycisk poniżej – skontaktujesz się ze mnie równie szybko i skutecznie. Zaczynamy ratować Twój biznes?