Wniosek o ogłoszenie upadłości

Zastanawiasz się nad złożeniem wniosku o ogłoszenie upadłości, ale nie wiesz od czego zacząć? To żaden problem! Wystarczy, że napiszesz do mnie, a ja zajmę się resztą. Postępowanie upadłościowe nie jest takie straszne, jeśli ma się u boku odpowiednią osobę. Jestem licencjonowanym doradcą restrukturyzacyjnym (dawniej syndyk). Posiadam wpis do bazy prowadzonej przez Ministra Sprawiedliwości (numer licencji 1461). Znam się na rzeczy i potrafię zadbać o Twoje interesy.

Profesjonalnie zajmuję się prowadzeniem spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych. Współpracuję zarówno z przedsiębiorcami, jak i konsumentami. Wiem, w jaki sposób właściwe konstruować wnioski upadłościowe. Zdobyłem tę umiejętność we własnej praktyce i nieustannie szlifuje swój warsztat. Chcesz sprawdzić, jak to działa?

Pierwszym etapem jest konsultacja. W jej trakcie ustalamy zasady współpracy oraz przedstawiasz mi swoją sytuację. Na tej podstawie powstaje pierwszy projekt wniosku, który jest stopniowo uzupełniany i udoskonalany. W końcu musi być perfekcyjnie. Otrzymujesz ostateczny projekt wniosku do akceptacji. Następnie pismo trafia do sądu i sprawa rozpoczyna swój bieg.

Jesteś o krok bliżej od swojego celu, czyli pozbycia się długów i rozpoczęcia życia NA NOWO. Bez pism wierzycieli, telefonów windykatorów, zajętego rachunku bankowego, tytułów egzekucyjnych, pism od komorników oraz groma innych nieprzyjemności. Zastanów się czy przypadkiem nie warto pozbyć się tych problemów? Profesjonalnie, szybko i skutecznie. Tak działam.

wniosek o ogłoszenie upadłości

Potrzebujesz pomocy przy sporządzeniu wniosku o ogłoszenie upadłości? Napisz do mnie, a przygotuję dla Ciebie profesjonalny dokument. Taki, który spełni wymagania sądu upadłościowego i zwiększy Twoje szanse na pozytywne załatwienie sprawy.

Napisz do mnie na adres kancelaria@konradsiekierda.pl lub wypełnij formularz kontaktowy. Po dostarczeniu zgłoszenia, w ciągu 24 h otrzymasz ode mnie wiadomość zwrotną z propozycją współpracy. Możesz również nacisnąć przycisk poniżej – skontaktujesz się ze mnie równie szybko i skutecznie. To jak, zaczynamy?