Zgłoszenie wierzytelności

Kontrahent ogłosił upadłość i otrzymałeś wezwanie od syndyka do zgłoszenia wierzytelności? W takim przypadku powinieneś sporządzić i wysłać zgłoszenie. Najlepiej, żeby spełniało wszystkie wymagania określone w przepisach prawa upadłościowego i kodeksu postępowania cywilnego.

Warto również dokonać tej czynności w ustawowym terminie, ponieważ jego przekroczenie skutkuje naliczeniem dodatkowych opłat. Może lepiej uniknąć tych konsekwencji?

Pełniąc funkcję syndyka w postępowaniach upadłościowych sam przyjmuję takie zgłoszenia i sprawdzam czy spełniają ustawowe wymagania. Widzę, jakie błędy są popełniane przez wierzycieli oraz jakich elementów brakuje.

Decydując się na współpracę ze mną masz pewność, że przygotuję dla Ciebie kompleksowy dokument zawierający wszystkie obowiązkowe części. Nie będzie braków formalnych i wezwania do korekty. Rzetelnie i terminowo zaprojektuję całe zgłoszenie.

wniosek o ogłoszenie upadłości

Potrzebujesz zgłosić swoją wierzytelność?

Napisz do mnie, a pomogę w przygotowaniu profesjonalnego zgłoszenia. Dzięki temu Twoja wierzytelność znajdzie się na liście długów przewidzianych do spłaty.

Napisz do mnie na adres kancelaria@konradsiekierda.pl lub wypełnij formularz kontaktowy. Po dostarczeniu zgłoszenia otrzymasz ode mnie wiadomość zwrotną z propozycją współpracy. Możesz również nacisnąć przycisk poniżej. Skontaktujesz się ze mną równie szybko i skutecznie. Zaczynamy?