Reprezentacja w sprawie

Szukasz pełnomocnika w sprawie upadłościowej? Takiego, który zadba o Twoje interesy i pozwoli przejść suchą stopą przez całą procedurę oddłużania? Znakomicie. Trafiłeś we właściwe miejsce. Jestem licencjonowanym doradcą restrukturyzacyjnym i profesjonalnie zajmuję się reprezentacją osób w takich sprawach. Mogę również zostać Twoim pełnomocnikiem.

Zarówno postępowanie w przedmiocie ogłoszenie upadłości, jak i postępowanie upadłościowe żądzą się swoimi prawami. Każde z nich określa odmienny zestaw reguł i przepisów.

Osoba decydująca się na ogłoszenie upadłości powinna wiedzieć, w jaki sposób zachować się przed sądem i spełniać swoje obowiązki. W przeciwnym wypadku, może nie osiągnąć zamierzonego celu – oddłużenia i wystartowania na nowo.

Moim zadaniem jest wspieranie osób biorących udział w postępowaniach upadłościowych. Na każdym etapie. Począwszy od projektu wniosku o ogłoszenie upadłości, a kończąc na zatwierdzaniu planu spłaty wierzycieli.

Jako pełnomocnik sprawuję pieczę nad prawidłowym przebiegiem sprawy. Utrzymuję kontakt z organami postępowania, a kiedy trzeba interweniuje i walczę o Twoje słuszne interesy.

wniosek o ogłoszenie upadłości

Potrzebujesz pełnomocnika w sprawie upadłościowej?

Napisz do mnie, a pomogę przejść sprawnie i bezproblemowo przez całe postępowanie. Doskonale znam te sprawy, ponieważ sam sprawuję funkcję syndyka.

Napisz do mnie na adres kancelaria@konradsiekierda.pl lub wypełnij formularz kontaktowy. Po dostarczeniu zgłoszenia otrzymasz ode mnie wiadomość zwrotną z propozycją współpracy.